Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

یکتاپردازش | August 13, 2020

پیمایش به بالا

بالا

یک نظر

دانلود کتاب کلید موفقیت در رشته کامپیوتر

دانلود کتاب کلید موفقیت در رشته کامپیوتر

| در ۱۵, اسفند ۱۳۹۷

مطالعه ی کتاب کلید موفقیت در رشته کامپیوتر برای سه گروه پشت‌کنکوری علاقه مند به دنیای کامپیوتر، دانشجو و فارغ‌التحصیلان رشته کامپیوتر توصیه می‌شود. این کتاب قصد دارد فارغ از مرزبندی سه گروه یادشده مروری بر مهم‌ ترین موارد مورد نیاز داشته باشد. هدف نهایی این اثر آن است که در خاتمه ، خواننده آن یک گام از همتایان سابق خود فراتر رفته تا در حین محک توسط کارفرمایان به‌عنوان فردی شاخص جلوه کند.

با نگاهی به اطراف خود خواهید دید که همین دسته افراد شاخص که لزوما هم از ضریب هوشی بالاتری نسبت به شما بهره‌مند نیستند، با رعایت مواردی مشابه توصیه‌های این کتاب توانسته‌اند جایگاه‌های شغلی دلپذیری را تصاحب کنند.

computer_sucees

 

نقل قول از نویسنده کتاب:

اگر قصد دارید دانشجو و دانش آموخته‌ی موفقی در کلیه گرایش‌های رشته کامپیوتر باشید بهانه‌ها را کنار گذاشته و این کتاب را مطالعه کنید. اگر مدعی هستید در حق شما ظلم شده و مستحق شرایط بهتری هستید توصیه می شود با صبوری تا انتهای کتاب همراهی کنید. اگر راه موفقیت در این رشته را هنوز پیدا نکرده اید، ابتدا خود و عملکرد خود را مورد ارزیابی قرار دهید.

در شهر، استان و کشور ما افراد بسیاری زندگی می کنند که با تمام نارسایی‌ها، مصداق بارز موفقیت در این رشته هستند. آنها با موفقیت در این رشته بر بهانه‌جویی ها مهر باطل می زنند و حکم یک مثال نقض را برای فرضیه ناتوانی دارند. اگر قصد دارید به جمع افراد موفق در این حوزه بپیوندید، مطالعه این کتاب احتمالا می تواند یکی از راه‌های موفقیت شما باشد.

در ادامه می توانید کتاب “رمز موفقیت در رشته کامپیوتر” را از یکتاپردازش دانلود نمایید.

نویسنده کتاب: حامد تکمیل

فرمت کتاب:‌ PDF

حجم فایل: ۳٫۸۵ مگابایت

       دانلود کتاب       

نظرات

نظر خود را در مورد این مطلب بنویسید